Oyun

GTA 5 Epic Games Store'da ücretsiz nasıl indirilir?

Epic Games Store, dünyada en çok sevilen bilgisayar oyunlarından biri olan GTA 5 oyununu bir süre ücretsiz olarak herkesin hizmetine sundu. Kullanıcılar GTA 5'i Epic Game sitesi üzerinde herhangi bir ücret ödemeden kütüphanesine ekleyebilir.

GTA 5 Epic Games Store'da ücretsiz nasıl indirilir?

Epic Games'in GTA 5'i ücretsiz yapmasının ardından oyunseverler nasıl indirildiğini merak etmeye başladı. 21 Mayıs 2020 saat 18:00’a kadar ücretsiz ve sınırsız olarak oynanabilecek GTA 5'i alabilmek için öncelikle Epic Games Store hesabı açılması gerekmektedir. Epic Games ücretsiz hesap açmak için bu linki kullanabilirsiniz.

Eğer PlayStation Network ya da Xbox hesabınız varsa bu hesaplarınızla da giriş yapabilirsiniz. Kayıt olduktan sonra oyunu indirme işlemini Epic Games Launcher programı ile yapılmaktadır. Epic Games Launcher'ı indirdikten sonra hesabınızla giriş yapabilir ve arama kısmına GTA 5 yazarak iki aşamalı doğrulama işlemi ardından oyunu indirebilir ve keyfini sürebilirsiniz.


GTA 5 Epic Games Store'da ücretsiz nasıl indirilir?


Not: Yaşanan yoğunluk nedeniyle siteye zaman zaman erişim sağlanamamaktadır. Belirli aralıklarla giriş yapmayı deneyebilirsiniz.
Aynı şekilde online mode kısmında bağlantılarda sıkıntılar yaşabilirsiniz.

ETİKETLER

YORUMLAR